Jdi na obsah Jdi na menu
 


Laila

AISHA

Aisha je Vílou vln: má schopnost ovládat vodu a magickou tekutinu (zvanou "Morphix"), která slouží k chytání nepřátel do pasti nebo, při jiných příležitostech, se z ní dají vyrábět různé užitečné věci. Je sportovně založená, energická a má neobvyklé taneční nadání (její chůze je vždy velmi elegantní).

aisha

Můj Facebook najdeš zde  Facebook Aisha

Společenský a rodinný původ:

Aisha je princezna z planety Andros, je dcerou tamních vládců. Její planetu téměř zcela zničila voda, která obklopuje obydlené části země. Žijí tam mořské panny, magické strážkyně těchto vod a věrní spojenci Aishiných rodičů. Její rodina vede život vázaný velmi přísnými pravidly (například ji přinutili, aby si vzala chlapce, kterého vůbec neznala). Proto Aisha s rodiči často jedná vznětlivě a vzpurně. Rozumí sice tomu, co po ní rodiče vyžadují, ale nesouhlasí s tím, jak s ní jednají. Ale protože je velice citlivá, pořád si uvědomuje, že rodiče dělají vše pro její dobro, ačkoli tím někdy narušují její svobodu.

Zvláštní charakteristiky:

Aisha bláznivě miluje moře a všechny možné sporty: plave, tančí a věnuje se umělecké gymnastice. Ve všech sportovních disciplínách vyniká díky své eleganci a energii, kterou umí vyjádřit za všech okolností. Poté, co se stala vílou, dokázala výborně spojit svou tělesnou zdatnost s kouzelnictvím. V bitvě vyniká její fyzická odolnost a výbušná energie; svoji statečnost neustále dokazuje tím, že bojuje v první linii.

Chyby a slabiny:

Má neústupnou povahu a naštve se, kdykoli narazí na nespravedlnost, která si žádá potrestání. V tomto smyslu je idealistkou, zejména když se jedná o ochranu slabších. Jako princezna si je vědoma své role na planetě Andros, ale umí s tou odpovědností vycházet klidně a vyrovnaně. Umí si i dopřát odpočinek a klidné prázdniny, a to zejména, když je se svými přáteli. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ONICH

NATALKA,28. 7. 2014 11:10

S TE HEZKE DOBRE SUPER

povidani

natalka,28. 7. 2014 10:56

přil et zamnou prosim bidlim narodni třida 7 haviřov město ahoj lajlo at i přileti stela blum flora